Takip Edin

 Paylaş

Pastör Güçlü’den 2014 için Söz

20 Ekim 2013'te bir toplantı sırasında Kutsal Ruh'tan gelen peygamberlik sözleri

Haleluya! Hızlandırma! Hızlandırma! Hızlandırma!

Ruhumda 2014 için bunu duyuyorum. Hızlandırma! Hareketlendirme! Canlandırma!

2014’te doğru zamanda doğru yerde olmak mutlak anahtar olacak! İtaat etme anahtar olacak! İtaat etme mutlak anahtar olacak! 2014’te Vahiy ve İtaat kırıp geçmek için mutlak anahtar olacak.

Esin sahibi olmayanlar yolun kenarına düşecekler. Sudan çıkmış balık gibi etrafta çırpınacaklar. Zorlukla solumaya çalışacaklar. Tamamen kaybolmuş gibi, kendi ortamlarından çıkmış gibi olacaklar. Ama Vahiyle yürüyenler aynen kendi ortamlarındaymış gibi olacaklar. Doğaüstü ortamda. Kendilerini evlerindeymiş gibi hissedecekler. Nelerin olup bittiğini aynen bilecekler. Karışıklık hissetmeyecekler. Kafalarında hiçbir karışıklık olmayacak. Çünkü Tanrı karışıklık Tanrısı değildir. Esenlik içinde yürüyecekler, mükemmel esenlik, fırtınanın tam ortasında.

En büyük fırtınanın. En büyük fırtınanın ortasında bile, mükemmel esenlikle yürüyecekler. Yaşamın en büyük fırtınalarının ortasında bile. Çünkü bir sarsılma oluyor, fırtınalar yaklaşıyor. Uluslarda fırtınalar esip geçiyor. Ekonomilerde fırtınalar esip geçiyor. İnsanların sistemlerinde fırtınalar esip geçiyor. İnsanların krallıkları sarsılıyor. Ve fırtınalar esip geçiyor!

Tanrı’nın Ruhuyla yürüyenler her fırtınanın üzerine yükselerek uçacaklar. Anlayış sahibi olacaklar. Bilgelik sahibi olacaklar. Çıkış yoluna sahip olacaklar! Ne yapmaları gerektiğini tam olarak bilecekler! Doğaüstü strateji sahibi olacaklar! Doğaüstü strateji sahibi olacaklar!

Onlara gidip buldukları ilk balığı tutmaları söylenecek. Balığın ağzında parayı bulacaklar. Git ve vergi borcunu bununla öde… Evet… Evet… Ne yapmaları gerektiği hakkında tam olarak doğaüstü tanrısal strateji alacaklar. Ve itaat etmek için adımları atınca, doğru zamanda doğru yerde olacaklar. Mevsimler… ekme zamanı ve biçme zamanı var. Unutmayın, mevsimleriniz Tanrı’nın Sözüyle çerçevelenir. Şimdi Tanrı’nın Sesini işitme zamanı, daha öncesinden çok daha fazla.

Şunun söyledikleriyle yönlenme. Ya da bunun söyledikleriyle yönlenme! Bir yerlerde kendi kişisel peygamberini arama! Peygamberlik Ruhu senin içinde! Uyan ve içinde neye sahip olduğunu farket! Ona buna bakmayı bırak! Şuna buna bakmayı bırak! “Şu Tanrı Adamına gideyim. Belki bana Rabbin Sözünü verir.” Hayır! Git ve Rabbin Sözünü kendin için işit! Git kendin için Rabden Sözü al! Başkasına dayanma! Başkasına dayanma!

Git Rabbin Sözünü kendin için KENDİN al!

Eğer Rab bir peygamberlik aracılığıyla sana onay getirmek istiyorsa, bir peygamberlik aracılığıyla sana onay getirir! Ama gidip bunu arama!

Peygamberlik bilgi DEĞİL onaydır! Ve Tanrı’nın Ruhu senin içindeyse ve Tanrı’nın Ruhu Peygamberin içindeyse, ya da Tanrı’nın Sözünü konuşan kişinin içindeyse, o zaman bir onay, bir teyit olur. Bir anlaşma olur. Çünkü Tanrı’nın Ruhu kendisiyle anlaşmazlık içinde olamaz. Tanrı’nın Ruhu Tanrı’nın Sözüyle anlaşmazlık içinde olamaz, yazılı olan Sözle, Logos’la anlaşır. Tanrı’nın Ruhu Logos’u alır ve Rema’ya çevirir! Onu esinler! Onu aydınlatır! Ona enerji verir! Onu yüreğinde alevlendirir! Ne yapman gerektiğini kesinlikle bilirsin!

Haleluya!

Rab’be Yücelik Olsun!

Teşekkürler İsa… Teşekkürler İsa… Teşekkürler İsa!

Paylaş