Takip Edin

 Paylaş

Pastör Güçlü Erman’dan Peygamberlik Sözü (30 Aralık 2012)

Bir (ruhsal) ordunun ayağa kalktığını ve ileri doğru yürüdüğünü görüyorum. Doğal olarak sayısı daha az olan, sayısal azınlıkta olan, doğal haliyle sayıları daha küçük olan. Ama sakın korkmayın! Çünkü bizim yanımızda olanlar bize karşı olanlardan daha fazla! Korkma! Bizim daha fazla ATEŞ gücümüz var. Bu (ruhsal) ordu gücünü sayısal çokluğundan değil, göklerden aldığı doğaüstü stratejiden bulur. Göksel, tanrısal, doğaüstü strateji. Bu (ruhsal) ordu gücünü sayısal çokluğundan bulmaz, ama Kutsal Ruh’la meshedildiğinden dolayı daha üstün ateş gücüne sahiptir. Bu (ruhsal) ordunun çok fazla ateş etmesine gerek yoktur. Doğru hedeflenen bir atış bir düzine düşmanı ortadan kaldırır, binleri ortadan kaldırır, onbinleri. Sadece bir atış yeter. Kutsal Ruh’la yapılan bir atış yeter. Dev Goliat’ı Davut nasıl bir taşla indirdiyse; bir taş yeter. Tek bir atış. Sadece elinde olanla meshediş birleşince, hayatın boyunca kendi gücünle başarabileceğinden daha fazlasını başarabilirsin. Bu yıl hedef alıp, atış yapma yılıdır. Başka bir yılı bekleme, işte zaman geldi! Saul’un zırhına ihtiyacın yok. Bu dindarlık zırhını üzerinden çıkar! Dinci saçmalıkları üzerinden sıyırıp at. Meshedişle git. Başkalarının senin üzerine kendi isteklerini empoze etmesine izin verme. Zaten ihtiyacın olan elinde var. Yapman gereken şey, meshedişi eklemek ve hedef alıp konuşmak. İmanda kal. Senin zamanın geldi!

Bu yıl delip geçme yılı. Bu yıl daha azıyla daha fazla başarma yılı. Bu yıl en azıyla en fazlasını başarma yılı. Ruhumda işittiğim bu: 2013 yılı daha azıyla daha fazla başarma yılı. Bu paraya bağlı değil. Bağlantılara bağlı değil. Azla çok şey başaracaksın. Doğal olarak sahip olduğun kaynaklara bağlı değil, ama meshedişe bağlı. Başkaları çok daha fazla kaynağa sahipken bir şey yapmak için adım atmazken, sen elinde olan azla çok daha fazla iş başaracaksın. Rab, sana doğaüstü donanım için teşekkür ediyorum. Hiç para olmadan birçok iş başaracaksın. Başkalarının Bir Million Dolara yaptığı şeyleri, sen paran olmadan yapacaksın.

Sakın korkma, kaygılanma, hatta hiç dert edinme, aniden elinde çok az varmış gibi hissetsende, bu demektir ki çok fazlasını başaracaksın. Bazı şeyler senden alınabilir, dayandığın bazı şeyler kesilip atılabilir. Onlara ihtiyacın olduğunu düşünüyordun. Azla çok başaracaksın.

Jerry Savelle’den Peygamberlik Sözü

Bu Yeni Yıl beraberinde daha fazlasını getirecek

Çünkü Tanrı’nın Görkemi yeni şeylerle devreye girecek

Daha önce görmediğimiz kadar lütuf olacak

Kapalı olan kapılar artık kapalı kalmayacak

Bereketler yağmur gibi yağacak

Hayatın eskisi gibi olmayacak

Benim iyiliğimle dolu bir yıl göreceksin

İlerleye ilerleye gideceksin

Böylece, kendini konumlandır ki, senin için gerçekleşsin

Bu Sözü alarak gerçek olduğunu ilan ettikçe

Peşini bırakma ve asla pes etme

Hayatının en iyi yılı başlamak üzere

Daha fazla lütuf, iyilik ve bereketlerle

Bekliyor seni 2013 yılı sürprizlerle!

Paylaş